Sukienka z robalami

Autor 2016-04-24

W tej sukience chciałam wypróbować nowy sposób rozmieszczenia haftów maszynowych. Założenie było takie, że hafty są mocno skoncentrowane w talii i może trochę sięgają w górę i w dół. Ostatecznie ani nie są tak gęste w talii jak planowałam, ani za bardzo nie sięgają gdzie indziej. Sukienka jednak i tak mi się podoba. Jest uszyta z ciemnoniebieskiej dzianiny dresowej, ma bardzo prosty krój dopasowany zaszewkami. Wspaniałe projekty haftowanych robali pochodzą z Urban Threads.

O autorze

I'm friend of elves.

Komentarze

7 komentarzy na “Sukienka z robalami”


 1. Niebieskie motyle są CUDNE!!! Uszyj kiedyś sukienkę z takimi motylami na spódnicy, najlepiej z błyszczącą nitką, żeby się „ruszały” przy ruchu sukienki :)


 2. Świetna sukienka, ale najwieksze wrażenie robi na mnie wazka. Po prostu cudo :)


 3. Robale wymiatają :-). Dałabyś radę wstawić trochę lepiej doświetlone zdjęcie całej sukienki? Te są dosyć ciemne i nie wszystko widać.


 4. Jaka jesteś ładna :)


 5. Wspaniała sukienka :)


 6. Elfko, jaka świetna sukienka!!! Pomysł z robalami do pozazdroszczenia, ubrałabym od razu :-) Ewa


 7. @Loana – Ja właściwie nie jestem fanką motyli, ale w tym zestawie jednak mi się podobały. Może zrobię kiedyś taką spódnicę…

  @E-a – Mi też się ważka najbardziej podoba! Dzięki!

  @Annhonka – Dzięki. Fatalna jestem w robieniu tych zdjęć, chociaż robię je jakimś niby sensownym aparatem a nie komórką…

  @Jola – :) Dziękuję.

  @gry-dlachlopcow.pl – Dziękuję.

  @Ewa – Oryginalny pomysł był mojej siostrym, ja dopasowałam do swoich warunków. Dziękuję!

Odpowiedz.