Zwalniam tempo

Autor 17 września 2009

Zauważyłam niepokojące dla mnie obniżenie jakości zdjęć i notek na moim blogu. Jest to spowodowane brakiem czasu, wyczerpaniem się dawnych zasobów w szafie i tematów do pisania, różnymi problemami z robieniem zdjęć. Dodatkowo pogoda się pogarsza, a ja nie mam żadnego zapasu zdjęć (w zeszłym roku miałam spory zapas na zimę). Z tych wszystkich powodów zwalniam tempo. Od teraz będę publikować raz w tygodniu, w niedzielę. Mam nadzieję, że nie zniechęcę tą zmianą moich Czytelników. Kiedy tylko poczuję, że ilość ciekawych pomysłów i zdjęć wzrasta – wrócę do obecnego tempa.

O autorze

I'm friend of elves.

Komentarze

9 komentarzy na “Zwalniam tempo”


 1. ech no, szkoda :(


 2. Ja tam się nie zniechęcam.
  Nieśmiało sugerowałabym inwestycję w lepszy sprzęt fotograficzny.


 3. Jak mawia moja Mama „nic na siłę”. Skoro post będzie raz w tygodniu, tym przyjemniej będzie się na niego czekało :). Prowadzenie bloga ma być wszak przyjemnością, nie obowiązkiem.
  Do niedzieli zatem! :)


 4. szkoda, ze i tak będzie warto czekać :D


 5. @blu – Mi też trochę szkoda, mam nadzieję, że będę mogła wrócić szybko do częstszego publikowania.

  @Helenka – Myślę o tym, martwi mnie, że i tak nie będziemy umieli go odpowiednio wykorzystać.

  @Karolina – Masz rację :)

  @mala100gosia – Szkoda, że warto będzie czekać?


 6. Elfka uwielbiam cię :) I nie jest to żadne miłosne wyznanie :) Wyglądasz kompletnie inaczej niż ja a mimo to wchodzę systematycznie na twój blog. Świadczy to o tym, że tak na prawdę ciuchy nie są ważne, liczy się osobowość. Ty ją masz! Uwielbiam czytać twoje posty i podoba mi się połączenie romantycznego wyglądu z niemniej romantyczną, a przy tym \matematyczną\ :) duszyczką. Lubię cię za systematyczność i taką \porządnickość\. Teksty na bloga są przemyślane, czemuś mające służyć, wszystko jest uporządkowane, posegregowane a przy tym tak dziewczęco fajne. Trzymaj tak dalej! A jeśli idzie o lepszy sprzęt fotograficzny to myślę że na pewno sobie z nim poradzicie. Mówi to osoba, która marzy o nowym aparacie, a którą przerażają wszelkie przesłony, obiektywy i jakieś ogniskowe :) No ale wszystko dla ludzi, więc i czemu my mamy sobie z tym nie poradzić :) Pozdrawiam


 7. A mi się to podoba i gdyby każda szafiarka tak myślała, to przynajmniej nie wkurzałabym się, że tyyyyyle blogów jeszcze nie przeglądnęłam. Ciężko za tymi szafiarkami nadążyć ;) Będę więc co niedzielę wytrwale czekać na nowe posty :D


 8. zapasy na zimę- dobre, hehe! :) ja właśnie liczę na to, ze zimą będzie więcej. dobrze mówi Karolina- nic na siłę!


 9. @iwona – Dziękuję! Bardzo mi miło. Pewnie, że osobowość jest najważniejsza, a wyrażać się ona może na wiele sposobów. Chyba świetnie mnie opisałaś :)

  @Madzia – Dziękuję za wsparcie.

  @agacior89 – Pewnie, że zapasy! Zimą jest zimno nawet na moim balkonie.

Odpowiedz.