Siódme urodziny Elfich Szat

Autor 2015-11-22

Minął kolejny rok, rok ogromnych zmian dla mnie i niezbyt dobry rok dla szycia. Przez dużą część tego ostatniego roku zajmowało wielkie przedsięwzięcie kupowania mieszkania, a przez jeszcze większą – nie planowana wcześniej emigracja. Aż cud, że mimo wszystko coś uszyłam. A uszyłam cztery sukienki, jeden płaszcz, stos poszetek i kostiumy na Pyrkon: suknię dla Melisandre, futrzaną pelerynę dla Johna Snow i Ducha. Bawiłam się też trochę haftem ręcznym.

Nie będzie w tym roku tradycyjnej ankiety z głosowaniem na projekt roku, bo nie bardzo jest z czego wybierać. Ale teraz już osiedliłam się i życie nieco się ustabilizowało, więc mam nadzieję szyć więcej i bardziej regularnie. A teraz dla przypomnienia kilka zdjęć projektów z ostatniego roku.

O autorze

I'm friend of elves.

Komentarze

5 komentarzy na “Siódme urodziny Elfich Szat”


 1. Wszystkiego najlepszego! Oby następny rok był bardziej spokojny ;)


 2. Gratuluję pięknej rocznicy! Choć nie udzielam się tu zbytnio, do zaglądam za każdym razem, kiedy pojawia się coś nowego. Choć sama nie jestem zapalonym miłośnikiem SF, to To, co pokazujesz u siebie niezwykle mi się podoba, a i styl ubierania masz fajny. Czekam na więcej :)


 3. Elfko,
  życzę zatem wszystkiego najlepszego na kolejny rok blogowego życia dla „Elfich szat” ! Z niegasnącym zainteresowaniem śledzę Twoje wyczyny szyciowo-hafciarskie i podziwiam Twój kunszt. Cieszę się z zapowiadanego przez Ciebie zwiększenia częstotliwości wpisów w nowym roku. Gratuluję także udanych zmian w życiu realnym, uchyliłaś bowiem rąbka tajemnicy w sprawie zmiany kraju. Jednocześnie odrobinkę w duchu żałuję, że nie zamieszczasz instrukcji nt. podstawowych haftów ręcznych bądź tricków szyciowych dla zielonodziobów jak ja ;-). Na koniec życzę niesłabnącego zapału do prowadzenia bloga.
  Pozdrawiam-Ewa


 4. Elfko,

  Czytam twoje wpisy od prawie 7 lat! I bardzo Ci gratuluje po pierwsze stylu po drugie oryginalnosci i po trzecie zdolnosci. Zycze ci tez wszystkiego dobrego na kolejne lata! Niech nie opuszcza Cie wytrwalosc i natchnienie bo wnosisz wiele swiezosci do codziennego zycia. Pozdrawiam serdecznie z UK :)


 5. Zaczynasz nową 7, powinny być zmiany, bo podobno co 7 lat człowiek się odnawia :)
  Życzę Ci samych dobrych, pozytywnych, rozwijających zmian.
  A sobie, przy okazji wielu świetnych, inspirujących i zachwycających Twoich postów.
  Gratuluję siedmiolecia, tak trzymaj !!!!

Odpowiedz.