Cała prawda na wieszakach

Autor 2009-05-26

Często ktoś pyta mnie w komentarzach lub mailowo gdzie kupiłam daną rzecz, kiedy i ile kosztowała. Dlatego chcę oznajmić, że wszystkie te informacje są łatwo dostępne na moim blogu. W każdym wpisie, pod zdjęciami jest lista wszystkich elementów stroju, łącznie z butami, dodatkami i biżuterią. Nazwa każdego elementu jest linkiem, który prowadzi do osobnej podstrony ze zdjęciem i informacjami na temat tej części garderoby (cena, miejsce, czas zakupu, czasem również inne informacje).

Moje rzeczy można również przeglądać używając linka po lewej stronie: Na wieszakach. Są one tam podzielone na kategorie. Dodałam również nową funkcjonalność: Na stronie konkretnego elementu jest lista odnośników do wpisów, w których zostały one wykorzystane. Jeśli więc spodoba Ci się moja sukienka, możesz wejść na jej stronę, dowiedzieć się skąd ją mam i obejrzeć wszystkie stylizacje, w których ona występuje. Można też sprawdzić, ile w ogóle mam sukienek, a ile butów. Polecam!

O autorze

I'm friend of elves.

Komentarze

5 komentarzy na “Cała prawda na wieszakach”


 1. trzeba przyznać – imponująca kolekcja sukienek :)

  a rozwiązanie przydatne. szkoda, że na platformach blogowych nie można (chyba?) takiego stworzyć.


 2. Świetny pomysł- muszę przyznać, że uwielbiam tak „grzebać” w czyjejś szafie :)


 3. Chylę czoła przed Twoją skrupulatnością! :)


 4. O tak, chętnie pogrzebię Ci w szafie. To jest to, co biurowe kochają najbardziej :P
  Świetny pomysł, też chciałabym sobie stworzyć taki katalog…


 5. @blu – Miałam w pracy niedawno taką sytuację, że kolega zapytał: „Ile masz sukienek?”, ja na to „Okolo trzydziestu.” On odpowiada „Niemożliwe” Już czekam na pełne pogardy słowa, że jak można tyle pięniędzy na szmatki wydawać, ale on kontynuował „Na pewno masz więcej!” A co do rozwiązania – mój blog jest zrobiony na wordpressie, to też przecież platforma blogowa.

  @Agata Natalia – Dziękuję.

  @Julka_Zlotov – Dziękuję.

  @Agnieszka – Nie krępuj się, nie opatentowałam tego pomysłu :)

Odpowiedz.