Inne spojrzenie

Autor 2010-11-28

Tak się złożyło, że trzy tygodnie temu miałam sesję zdjęciową, podczas której ubrana byłam w ten właśnie płaszcz, który jest podstawą zestaw roku przez Was, drodzy czytelnicy, wybranego. Zdjęć do tej pory nie opublikowałam, a teraz wydają się one odpowiednim uhonorowaniem tego stroju. Autorką tych fotografii jest Inaa, więcej jej zdjęć można obejrzeć w galerii na Foto Forum: http://fotoforum.gazeta.pl/u/inaa1.html. Zdjęcia zostały zrobione podczas spaceru po krakowskim Kazimierzu.

Nie mam wiele okazji do pozowania w plenerze, przed poważnym obiektywem i dla fotografa-pasjonata. Wymaga to wiele zachodu, ale oczywiście na zdjęciach widać różnicę. Bardzo podobają mi się kolory, ostrość i w ogóle całość tych fotografii. Inaa, dziękuję.

Elementy stroju

Gdzie: na spacer

O autorze

I'm friend of elves.

Komentarze

16 komentarzy na “Inne spojrzenie”


 1. :) no prosze jaki zbieg okoliczności ;D Elfka jak paryzanka :) podoba isę mi prostota koorystyczna tego stroju, połączenie kratki z kropkami spódnicy. same pyszne smaczki w tym stroju.

  Inaa świetnie się spisała :)


 2. Jak cudnie! Śliczny strój, sceneria i śliczna Ty :)


 3. Wyglądzasz jak Paryżanka. Super.


 4. Tak, jak już wyżej napisano, wyglądasz bardzo ładnie. Tylko niestety zdjęcia nie są ani krzty profesjonalne – każdy mógłby takie zrobić pierwszą lepszą małpką. I fotograf nie umiał też ustawić Cię czy złapać momentu, w którym widać byłoby Twój cały urok. Który niewątpliwie masz. Szkoda więc…


 5. Klimat faktycznie super, ale mnie się podoba tylko zdjęcie w sepii i ostatnie.
  Podziwiam dziewczęcy uśmiech i cudne włosy.
  Za to na zdjęciu nr 1 fotografka chyba coś poputała – mam wrażenie, że zostały zaburzone proporcje .


 6. @mala100gosia – Spódnica jest w pepitkę ;)

  @Agnieszka – Dziękuję.

  @malgorzata – Dziękuję.

  @critique – Cóż, ja się nie znam na fotografiiale mi się podobają.

  @szmaragda – Ostetnie jest też moim ulubionym.


 7. a to wybacz, ale na pierwszy rzut oka tak to wyglądało, ale faktycznie jak powiększyć fotę… :D


 8. Pierwsze słowa mojego brata na te zdjęcia „Ona wygląda jak łącznika z AK!”. Trochę ma racji, wyglądasz niesamowicie z tamtych lat!


 9. Wiesz co? Te zdjecia sa profesjonalniejsze ale brakuje im tego czegos, co wynika z interakcji miedzy fotografem a fotografujacym. No po prostu zdjecia Lavmaka sa robione zakochanym okiem i to widac. Fajniejsza kompozycja i lepsza techniczna jakosc nie sa w stanie przebic uczucia.

  Ale pomysl fajny, moze by zachecic Lavmaka do spacerow z Toba?


 10. Bardzo fajne zdjęcia :). Najfajniejsze to na tle żółtej ściany – ciekawe kolorystycznie.


 11. Francuska nuta? Niezwykle pożądana. Wyglądasz, jakby żywcem wyjęta z kadru jakiegoś filmu lat pięćdziesiątych. Rzecz jasna, nakręconego w Paryżu, gdzieś tam, na Polach Elizejskich…


 12. @mala100gosia – Ależ nic nie szkodzi :)

  @Aleks – Beret czyni cuda…

  @turzyca – No pewnie, że zakochanym, lamvak ma też dwuletnie doświadcznei w fotografowaniu mnie. Może kupimy lepszy aparat wkrótce, ale balkon pozostanie w użyciu raczej.

  @Drakonaria – Też mi się właśnie ten kontrast na nim podoba.

  @LaPocher – Dziękuję, miód na moje serce lejesz tymi słowami.


 13. Och, Paris mon amour!


 14. Śliczna sceneria jak i ty :) podoba mi się twój strój. Zachęcam do odwiedzenia i skomentowania http://www.eveetlacaroline.wordpress.com


 15. @Annuschka – :)

  @Eve – Dziękuję, zajrzę.


 16. tragedia dziewczyno z choinki spadłaś??? z czym do ludzi !!wieś śpiewa wieś tańczy i ty masz czelność nazywać się szafiarką???paryżanka phii ty chyba wyimaginowałaś sobie w głowie ten Paryż z tymi ciuchami to raczej jakaś wiocha typu Zochcin hehheheheh a nie Paryż .. weź kup sobie jakieś porządne pismo o modzie .. zorientuj się ..zobacz inne szafiarki typu mungolife czy hellonikki a potem wstawiaj zdjecia…. szok .. dalej brak słów .. zobaczyłam i się zgorszyłam:( hehhe….TRAGEDIA

Odpowiedz.