Projekt roku

Autor 2013-12-01

Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy zagłosowali w mojej urodzinowej ankiecie. Tradycyjnie niezwykle zadziwiło mnie, który projekt uznaliście za najciekawszy, obstawiałam, że wygra płaszczyk, który otrzymał najwięcej komentarzy i dobrych opinii. Bardzo ciekawe było dowiedzieć się, jak oceniacie moje projekty.

Projektem Roku została Czarna garsonka z baskinką:

Kolejne miejsca i oceny:

Ja osobiście przyznałabym 5 punktów następującym projektom:

O autorze

I'm friend of elves.

Komentarze

7 komentarzy na “Projekt roku”


 1. Moja ulubiona :) wyglądasz szałowo !!!


 2. Zgadzam się z Jolą, wglądasz szałowo, ale 1 miejsce to nie jest moja ulubiona. Najbardziej się rozczarowałam niebieską suknią w brzoskwiniowe kwiaty, która zajęła ostatnie miejsce, a jest piękna! Ale tak naprawdę – wszystkie są wspaniałe, wiec trudno wybrać najpiękniejszą z pięknych. Zwłaszcza, że każda z kreacji prezentowana przez tak sympatyczna modelkę.. :)


 3. piękna garsonka!


 4. Ja wolę czerwoną garsonkę, ale czarnej też dałam piąteczkę. Ogólnie trzy moje ulubione prace w pierwszej czwórce, jest dobrze. Żebyś Ty się jeszcze sugerowała opinią gawiedzi… ;)


 5. Mnie nie dziwi ten wynik :) Najwyraźniej czytelnicy doceniają twoje dopasowane stroje w których wyglądasz bardzo kobieco i elegancko, no i przede wszystkim pokazują fajne nogi, nadają sylwetce kształt klepsydry :)


 6. Nie dziwię się, że garsoneczka zdobyła 1 miejsce. Projekt jest super! Genialnie podkreśla talię, 100% kobiecości


 7. @jola – Dziękuję!

  @Ela – Też mnie zdziwiło, że poleciała na ostatnie miejsce.

  @magda – Dziękuję.

  @Fiona – Nie sugeruję, ale znać ją bardzo lubię

  @mala100gosia – Tak, to trend od wielu lat :)

  @KasikR – Bardzo dziękuję.

Odpowiedz.