Pierwsze urodziny Elfich Szat

Autor 2009-11-08

Właśnie mija rok od kiedy założyłam Elfie Szaty. Jestem bardzo zadowolona z postaci i zawartości mojego bloga. W ciągu roku zaprezentowałam Wam 89 zestawów, na które złożyło się 40 sukienek, 16 spódnic, 24 bluzki, 10 par butów i mnóstwo innych części garderoby. Najczęstszymi kolorami były: czarny (59 wpisów), biały (37 wpisów), czerwony (22 wpisy), brązowy (15 wpisów), kremowy (14 wpisów), niebieski (10 wpisów), zielony (10 wpisów), granatowy (9 wpisów). Opisałam 24 książki. We wpisach pojawił się jeden film i 208 zdjęć, w tym 193 przedstawia wyłącznie mnie i moje stroje, a na 5 występuje lamvak. 84 z 89 zestawów zostało sfotografowanych na moim balkonie. Miałam dużo dobrej zabawy, udoskonaliłam swoją sztukę doboru stroju dzięki analizie zdjęć i komentarzom, realizowałam się artystycznie, prezentując zdjęcia i pisząc. Dobrze mieć bloga!

Nie sprawiłoby mi to jednak ani w połowie tyle radości, gdyby nie Wy, moi czytelnicy. Dziękuję Wam za odwiedziny, za ponad 2 tysiące komentarzy, za rady, krytykę i komplementy. Jest dla mnie jasne, że publikuję nie tylko dla siebie, ale także dla Was. Dlatego przygotowałam dla Was konkurs i serdecznie zapraszam wszystkich do wzięcia w nim udziału.

Aby wziąć udział, załóż konto na portalu prezentowym:

i ułóż swoją listę wymarzonych prezentów. daje możliwość łatwego gromadzenia prezentów na różnych listach, przeglądania prezentów znajomych, rezerwacji oraz przygotowania publicznej listy prezentów. Portal został założony przez mojego przyjaciela, ale nie tylko dlatego popieram go całym sercem. Dzięki niemu można uniknąć nietrafionych prezentów i męczarni przy zakupach. Jest wygodny i można się z nim świetnie bawić. Ułóż więc swoją listę i upewnij się, że są na niej co najmniej trzy prezenty w cenie do 50zł, łatwo dostępne (najlepiej podaj linki do sklepów internetowych).

Kiedy Twoja lista prezentów będzie już gotowa, wypełnij poniższą ankietę do 13 listopada 2009 włącznie. Wybrałam dwadzieścia najlepiej ocenianych zestawów z bloga i proszę Was o ocenę, chciałabym wiedzieć, co się najbardziej podoba. Potem odpowiedz na pytanie: Jaki Twoim zdaniem jest idealny prezent dla Elfki i dlaczego? Podaj link do swojego publicznego profilu na . Wybiorę trzy najciekawsze odpowiedzi na to pytanie i ich autorzy zostaną nagrodzeni w idealny sposób: otrzymają prezent ze swojej listy prezentów. Nagrody funduje . Jeżeli z jakiegoś powodu nie chcesz brać udziału w konkursie, wypełnij przynajmniej część ankietową i pomóż mi wybrać Zestaw Roku. Jeżeli masz jakiś problem – ankieta nie działa, nie wiesz, jak założyć konto i ułożyć listę na , cokolwiek innego – skontaktuj się ze mną przez mail lub komentarze, pomogę.

O autorze

I'm friend of elves.

Komentarze

19 komentarzy na “Pierwsze urodziny Elfich Szat”


 1. Sto lat, sto lat. ;)
  Jestem ciekawa co wygra. Jak dla mnie wygrywa biel. ;)


 2. Zdrowia,szczęścia,pomyslności i …płodności do kolejnych stylizacji :) Mnie zapadła w pamięć 17tka i czarno-biała sukienka w stylu japońskim.Pozdrawiam!


 3. Gratuluję pierwszej rocznicy i życzę dalszego rozwoju (także z myślą o sobie – Twój blog należy do moich ulubionych!)! Z przyjemnością wzięłam udział w ankiecie, choć wybór tych najlepszych kreacji nie był wcale łatwy :).
  Pozdrawiam serdecznie!


 4. Zaraz wezmę udział, ale narazie mam 38 stopni i jest mi ciężko… :-)
  Gratuluję całego roku! I życzę wielu kolejnych takich samych, albo jeszcze lepszych! :-)


 5. sto lat i ode mnie :)


 6. Jesteś niesamowita i szalenie kreatywna :) Od miesięcy podpatruję i natchnęłaś mnie do zakupu kilku spódnic i sukienek ;) za co serdecznie dziękuję.
  Pozdrawiam


 7. Gratuluję sukcesu Siostro moja najukochańsza:) Ja mam swojego faworyta i jestem prawie pewna, że to wygra :))


 8. Gratuluję niesamowitego stylu i wytrwałości! I życzę 100 lat!


 9. Przede wszystkim gratuluję wytrwałości i konsekwencji. Podziwiam to, że masz swój styl i jesteś mu wierna.
  świetny pomysł z tym portalem prezentowym, rzeczywiście można mieć gotowca i nie zastanawiać się tygodniami, co komu kupić :) Trzeba to rozreklamować – może wejść w kontakt z portalem n-k?
  Zapomniałaś dodać, że pokazałaś również jedne, jedyne, jedynące portki, które w szafie posiadasz ;)


 10. @bohomazy – Mam już trochę wyników i jedyne, co zdradzę, to że w dużym stopniu są inne niż mój osobisty ranking. Ale się zdziwiłam.

  @kawo – O szkoda, że nie wybrałam jej do rankingu, trudno było się zdecydować. Weź udział w konkursie!

  @Karo – Dziękuję za udział. Wyobrażam sobie, że niełatwy, mi też trudno było wybrać tą dwudziestkę.

  @bessnel – Życzę zdrowia, a jak już wyzdrowiejesz, to nie zapomnij wziąć udziału :)


 11. @mala100gosia – Bardzo dziękuję. Ciekawe, co będę tutaj prezentować za 50 lat…

  @tfu.tfu – Bardzo się cieszę, że nosisz spódnice i sukienki i że troszkę w tym pomogłam!

  @Pałka – Pewnie wygra, ale fajnie będzie się dowiedzieć, co jest na kolejnych miejscach.

  @Emnilda – Dziękuję serdecznie. Koniecznie weź udział w konkursie albo chociaż w ankiecie.

  @Agnieszka – Bardzo dziękuję. Portki rzeczywiście były ciekawym akcentem, szkoda, że o nich zapomniałam. Zarówno sprezentuj, jak i nasza-klasa są pomysłami ludzi z tej samej uczelni (z mojej ;) ) i znają się oni osobiście (ze sobą i ze mną ;) ). Ale nie wiem, czy współpraca będzie możliwa z powodu różnicy założeń, kto wie. Weź koniecznie udział w konkursie!


 12. A pokażesz sie kiedyś w spodniach?


 13. To bardzo miło, że pomyślałaś o konkursie urodzinowym :) Wzięłam udział. Moje faworytki z Twoich kreacji to 7, 8, 9. Czerwony to zdecydowanie Twój kolor.


 14. Oczywiście miałam na myśli 8, 9, 10(!).


 15. wszystkiego najlepszego dla bloga i autorki :) zagłosowałam i z niecierpliwością czekam na wyniki :)


 16. @as trefl – W tych moich jedynych, które (nie na sobie) pokazałam tutaj: http://elfka.pl/?p=935 ? Może kiedyś, w ramach pisania o niezwykłych zjawiskach przyrodniczych.

  @Julka_Zlotov – Dziękuję, że wzięłaś udział.

  @cudak – Dziękuję. Ja też, ale muszę przyznać, że częściowe mnie zaskakują.


 17. a kiedy wyniki? :)


 18. No w jakichkolwiek :D
  A że posiadasz jedne, no to własnie w nich mogłabyś się pokazać. :)


 19. @diana – A już są.

  @as trefl – Pomyślę, pomyślę.

Odpowiedz.